Re-ply logo

Jsme tým nadšených lezců, stavěčů, instruktorů a vedoucích lezeckých kroužků.
Výrobou struktur se zabýváme od roku 2014, kdy jsme začali s prvními prototypy pro vlastní potřeby našeho lezeckého oddílu Lezčata, z.s. S postupem času se na nás obracelo stále více návštěvníků stěny v Kuřimi (L.S.D.) se zájmem o naše výrobky. To nás nakoplo a od roku 2019 vyrábíme i pro vás.

Jako aktivní stavěči cest vnímáme drobné nedostatky ostatních struktur na trhu a snažíme se je na našich produktech vyladit. Z tohoto důvodu například rozlišujeme lezecké struktury s větším počtem děr pro umístění chytů a stupů blízko hran a boulderové struktury s částečnou nebo úplnou absencí děr pro chyty.

Nevěříme na první pohled, protože první dotek řekne mnohem víc. To je důvod proč za vámi rádi přijedeme, ukážeme přednosti jednotlivých typů struktur a vy si je budete moci vyzkoušet. A nebo si můžete jít zalézt např. na Hudy a Hangár v Brně a nebo na Rock Jena v Německu či Kloter Klub Niederanven v Lucembursku, když zrovna pojedete okolo 😉

Kromě struktur navrhujeme a vyrábíme různé posilovací a balanční pomůcky pro zvýšení motoriky a výkonnosti lezců nebo jen pro zábavu dětí.

Pokud zboží nemáme psáno skladem, znamená to, že například čeká na finální nátěr vámi zvolené barvy. Produkt lze bez problému objednat a my vám jej do 14 dnů dodáme.

instagram facebook